تفاوت کارتخوان شخصی و کارتخوان بانکی ؟

کارتخوان شخصی به کارتخوانی میگن که صاحب کسب و کار اونو میخره و مالک اون دستگاه میشه اما کارتخوان بانکی به کارتخوانهایی گفته میشه که بانک در قبال مسدود کردن یه مبلغی از حساب شما بصورت امانی در اختیارتون قرار میده.

چرا کارتخوان شخصی بخریم؟

ویدیوی

معرفی ویژگیهای کارتخوان شخصی

lazy
lazy
customer-service
 

مشاوره رایگان مالیاتی

worldwide
 

امکان پرداخت در محل

bank
 

بدون نیاز به مراجعه به بانک

چرا سلام پوز ؟

lazy

ارسال و تحویل فوری

lazy

گارنتی کیفیت و پاسخگویی

lazy

مرکز تماس اختصاصی مشتریان

lazy

خرید بی واسطه و مستقیم از کارگزار

lazy

فعالسازی سریع و آسان

lazy

تیم تعمیرات متخصص و مجرب

درباره سلام پوز

خرید دستگاه کارتخوان با توجه به اینکه با پرداخت ، پول و امرار معاش کسبه ارتباط مستقیمی دارد غالباً جزو خریدهایی به شمار میرود که همواره باید در انجام آن دقت کافی را بکار گرفت ، حال خرید اینترنتی این کالای حیاتی حساسیت این امر را دوچندان خواهد کرد و ما بر آن شدیم که با ساده سازی فرآیند خرید ، ارائه خدمات پس از فروش مطلوب و پشتیبانی سریع و به موقع این مهم را به تجربه خوشایندی برای شما تبدیل کنیم.

lazy

اعداد درباره سلام پوز بهتر می گویند

7000
پایانه های فروشگاهی فعال
2000
کارتخوانهای تعمیر شده مشتریان
20
شرکای تجاری ما در سراسر کشور

پرسش های پر تکرار مشتریان قبل از خرید

خرید کارتخوان شخصی شرایط خاص و پیچیده ای ندارد و تنها داشتن 18 سال تمام ، داشتن یک حساب بانکی و ارائه مدارک و مشخصات هویتی جهت انجام این امر کافیست.

جهت خرید کارتخوان شخصی ارائه مدارک زیر الزامیست:

  1. شناسنامه
  2. پشت و روی کارت ملی
  3. شماره حساب بانکی
  4. شماره موبایل بنام متقاضی خرید کارتخوان
  5. داشتن پرونده مالیاتی یا ارائه کد پستی معتبر جهت تشکیل پرونده مالیاتی

این مدت زمان با توجه به کارتخوان انتخابی شما و شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSP) از یک روز تا سه روز کاری متغیر خواهد بود.

نحوه و میزان محاسبه مالیات بستگی به کد صنفی انتخابی شما در زمان تشکیل پرونده مالیاتی و مقدار تراکنش هاش بانکی شما بر روی حساب معرفی شده به سازمان امور مالیاتی دارد که کارشناسان سلام پوز در زمان تشکیل پرونده مالیاتی بصورت رایگان مشاوره های لازم جهت انجام صحیح این امر را به متقاضی ارائه می کنند.گفتنی است که سالی یکبار و در انتهای سال مالی هر دوره محاسبات و تعیین مبلغ مالیات پرونده مالیاتی شما مشخص خواهد شد

بله پس از خرید و بصورت مادام العمر هر زمانی که متقاضی تمایل به اصلاح یا ویرایش مشخصات کارتخوان شخصی خود داشت کارشناسان سلام پوز جهت انجام این فرآیند در کنار شما خواهند بود.

بله با توجه به اینکه متقاضی با خرید کارتخوان مالک آن محسوب میشود ، در صورت عدم نیاز به آن و تصمیم به واگذاری یا فروش به غیر کارشناسان سلام پوز کلیه مراحل مورد نظر را به صلاحدید شخص انجام خواهند داد

شرکتهای PSP طرف قرارداد ما

پرداخت نوین
lazy
lazy
lazy